Ha Long Bay

6. 1. 2016 – 8. 1. 2016

Bus ze Sapy byl tentokrát plnej a moc se spát nedalo. V Hanoii nás vyplivnul ve 3 ráno. Vydali jsme se do parku, zkusit se trochu dospat, ale to se nám taky nepodařilo. Od 4 hodin začali okolo jezera běhat lidi a cvičit. V 6 už město ožívalo a my vyrazili koupit snídani. Po snídani jsme opět zkusili Air Asiu kvůli posunutému letu. Našli jsme, ale otvírali až v 8, což my máme odjíždět. Vydali jsme se tedy osprchovat do cestovky.

Plavení v Ha Long

Ha Long Bay

Ha Long Bay

Bus nás dopravil na loď, která proplouvala mezi 2.000 ostrůvky zátoky Ha Long, která obstála v hlasování o 7 přírodních divů světa. Později odpoledne zakotvila a my na kajaku objeli blízký ostrůvek a za tmy pak hledali naší loď mezi 15 ostatními.

Druhý den jsme navštívili nedávno objevenou jeskyni Hang Thien Cung a perlovou farmu. Pak jsme přesedlali na menší loď, která nás odvezla na ostrov Nam Cat do bungalovů. Zase jsme ostrov objeli na kajaku. Tady už trochu houpaly vlny, tak to bylo dobrodružnější.

Zpátky do Hanoie

No a třetí den zase zpátky: malá loď – velká loď – bus a měníme osamělé ostrůvky za rušné město. V Hanoii bydlíme před barem Prague pub. Procházíme food street a obhlížíme a kupujeme suvenýry. Brou.

Fotky

Související místa

Komentáře jsou vypnuty.